Laryngolog Łódź

Laryngolog Łódź - zaufaj doświadczeniu specjalistów!

Poradnia laryngologiczna REWOLUCJI59 to miejsce, gdzie pomoc znajdą Pacjenci z problemem chorób górnego odcinka dróg oddechowych- nosa, gardła, oraz infekcjami uszu i krtani. Laryngolog Łódź to specjalista o wysokich kompetencjach społecznych, z dużym doświadczeniem i szeroką wiedzą z zakresu medycyny. Pod naszą opieką są nie tylko dzieci, ale także młodzież, osoby dorosłe i starsze potrzebujące pomocy doraźnej, a także osoby, które chorują przewlekle. Skutecznie dbamy nie tylko o stan zdrowia Pacjentów, ale staramy się również poprawić jakość ich życia. Zapraszamy do profesjonalnej poradni laryngologicznej!

Czym zajmuje się laryngolog?

Laryngologia to specjalizacja medycyny zajmująca się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem chorób narządów głowy i szyi. Laryngolog Łódź diagnozuje i leczy choroby uszu, krtani, nosa i gardła. Ponadto, oprócz leczenia farmakologicznego oferuje również zabiegi chirurgiczne z zakresu leczenia zatok przynosowych, języka, gruczołów ślinowych i szczęki. Do obowiązków laryngologa należy też endoskopia przełyku i dolnych dróg oddechowych.

Laryngolog Łódź:

• Przeprowadza szczegółowy wywiad lekarski
• Wykonuje badania przedmiotowe i podmiotowe obszarów głowy
• Diagnozuje i leczy niedosłuch, głuchotę, szumy i trzaski w uszach
• Pomaga w doborze aparatu słuchowego
• Diagnozuje i leczy choroby zatok i nosa
• Zajmuje się wycinaniem migdałków, usuwaniem polipów z nosa
• Leczy złamania nosa, nowotwory w obrębie głowy i szyi
• Usuwa ciała obce z uszu, nosa, tchawicy i przełyku

Wizyta u laryngologa - wskazania

Na konsultację laryngologiczną może umówić się każdy, kto zaobserwował niepokojące objawy bądź chce sprawdzić stan swojego zdrowia. Wizyta w naszej klinice nie wymaga skierowania od lekarza pierwszego kontaktu. Do specjalisty z zakresu otolaryngologii najszybciej jak to możliwe powinny zgłosić się osoby, które:

• Zauważyły znaczące pogorszenie słuchu
• Odczuwają ucisk w gardle
• Zmagają się z samoczynnym krwawieniem z nosa
• Borykają się z nawracającym silnym bólem głowy
• Zaobserwowały guzy w okolicach głowy i szyi
• Cierpią na chrapanie lub zaburzenia węchu i smaku
• Zmagają się z zaburzeniami równowagi
• Odczuwają nieprzyjemne szumy uszne

Jedne z najczęstszych dolegliwości otolaryngologicznych to m.in. zapalanie zatok, zapalenie gardła i krtani, zapalenie ucha, zapalenie migdałków, powiększenie migdałków, chrapanie oraz zaburzenia błędnika.

Laryngolog Łódź - jak wygląda wizyta u specjalisty?

Na wizytę do laryngologa należy przynieść posiadaną dokumentację medyczną oraz aparat słuchowy, który używamy na co dzień. Odpowiednie przygotowanie do wizyty to także dbałość o czystość jamy ustnej, uszu i nosa. Laryngolog Łódź na początku wizyty przeprowadza wywiad z Pacjentem w celu ustalenia przyczyn wystąpienia schorzenia oraz wykluczenia innych chorób. Następnie specjalista zajmuje się: obejrzeniem nosa, uszu, gardła i całej jamy ustnej za pomocą endoskopu lub wziernika, oraz oceną stanu węzłów chłonnych i ślinianek. W celu głębszej diagnostyki laryngolog może zlecić wykonanie dodatkowych badań: RTG lub tomografii komputerowej, a jeśli zajdzie taka konieczność- przeprowadzenie operacji zatok, przegrody nosowej czy ślinianek.

Profesjonalna poradnia laryngologiczna REWOLUCJI59

Nasza poradnia laryngologiczna wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt i zaplecze, które pozwala przeprowadzać wiele różnych badań: uszu, nosa i gardła. Klinikę tworzą najwyższej klasy lekarze, którzy podejmują działania w oparciu wieloletnie doświadczenie i najnowsze metody leczenia. Pacjenci doceniają nas nie tylko za wysoką skuteczność leczenia, ale także miłą i rodzinną atmosferę naszego Centrum Medycznego. Głównym celem laryngologa Łódź jest zadowolenie i satysfakcja Pacjentów z osiągniętych efektów terapii. Właśnie dlatego świadczymy usługi najwyższej jakości!

Zauważyłeś u siebie niepokojące objawy? Szukasz dobrego laryngologa? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami. Laryngolog Łódź to najlepszy wybór. Profesjonalne leczenie schorzeń gardła, nosa i uszu z zastosowaniem najnowocześniejszego sprzętu to coś, co nas wyróżnia. Zapraszamy serdecznie do naszej klinki!

Cena konsultacji laryngologicznej - 190 zł