Chirurgia

 

Dlaczego warto postawić na nasze

Cenrum Medyczne Rewolucji 59?

Zastanawiasz się dlaczego warto skorzystać z kompleksowych usług naszej poradni chirurgicznej? Największe korzyści to m.in.:

• Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, krótkie terminy oczekiwania na wizytę
• Posiadamy dobrze wyposażone zaplecze medyczne
• Działamy kompleksowo skupiając w jednym miejscu ofertę poradni lekarzy różnych specjalizacji, badania diagnostyczne
• Wykonujemy zabiegi z zakresu małej chirurgii i chirurgii onkologicznej
• Operujemy przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu
Zainteresowanych wizytą u chirurga zachęcamy do kontaktu z naszym Centrum Medycznym Rewolucji 59.

Zapraszamy serdecznie!

Zapisz się już teraz.

Chirurg - profesjonalna poradnia chirurgiczna

Chirurgia to gałąź medycyny, która specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu schorzeń w obrębie tkanek miękkich. Specjalista chirurgii ogólnej zajmuje się również chirurgicznym usuwaniem zmian, postępowaniem przed i pooperacyjnym. Jego zadaniem jest przede wszystkim precyzyjne i jak najmniej bolesne opracowanie rany, by zredukować ryzyko rozwoju groźnych dla zdrowia/ życia powikłań.
Chirurg  zajmuje się nie tylko ranami pooperacyjnymi, ale również pourazowymi.

Lekarze Centrum Medycznego Rewolucji 59 opierają się na zdobytej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu, tak aby zapewnić wszystkim Pacjentom jak najlepszą opiekę.

Nasz wykwalifikowany zespół zadba o Twoje bezpieczeństwo i udzieli odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Zapraszamy do naszej kliniki!

Wielu osobom chirurgia ogólna kojarzy się z poważnymi zabiegami przeprowadzanymi na Sali operacyjnej w pełnej narkozie. Owszem, chirurg ogólny wykonuje takie operacje, aczkolwiek pomaga również w trybie ambulatoryjnym w mniej poważnych przypadkach. Chirurg ogólny wykonuje nie tylko poważne operacje w znieczuleniu ogólnym, które wymagają dużej ingerencji w anatomię organizmu, ale przeprowadza też mniej skomplikowane zabiegi.
W ramach poradni chirurgii ogólnej realizujemy: konsultacje lekarskie, konsultacje kwalifikujące do zabiegów operacyjnych, kontrole po zabiegach, opiekę pooperacyjną a także zmianę opatrunków czy usunięcie szwów. Chirurg  diagnozuje i leczy m.in.:

• Bóle w obrębie brzucha
• Schorzenia pęcherzyka żółciowego
• Schorzenia przewodu żółciowego
• Schorzenia jelit, przełyku
• Choroby trzustki, wątroby
• Przepukliny
• Zmiany skórne (kaszaki, tłuszczaki, znamiona barwnikowe)
• Choroby paznokci
• Urazy, oparzenia, odmrożenia oraz zakażenia skóry
• Usuwanie drobnych zmian skórnych np. brodawki, znamiona
• Zaopatrywanie ran
• I wiele innych

W naszej klinice wszystkie zabiegi przeprowadzane są w atmosferze komfortu, korzystając z znieczulenia miejscowego na specjalnie przygotowanej sali operacyjnej, wyposażonej we wszystkie niezbędne narzędzia chirurgiczne.

W przypadku konieczności, w naszej poradni pobieramy również materiał do przeprowadzenia badań histopatologicznych i cytologicznych, na przykład biopsje guzów piersi czy węzłów chłonnych.

Chcemy zapewnić Ci kompleksową opiekę naszym pacjentom.

W ramach naszej oferty w dziedzinie chirurgii ogólnej, prowadzimy także precyzyjną diagnostykę za pomocą badań ultrasonograficznych (USG), które umożliwiają dokładne obrazowanie tkanek i narządów wewnętrznych.

Wykonujemy różnorodne badania USG, takie jak: jamy brzusznej, wątroby, nerek, piersi, jąder, tarczycy, węzłów chłonnych czy ślinianek.

Nasz wyspecjalizowany personel zapewnia profesjonalne i dokładne wyniki, które pomagają w diagnozowaniu i planowaniu dalszego leczenia.

W naszej klinice stawiamy na najwyższą jakość opieki medycznej, dostarczając naszym pacjentom najnowocześniejsze metody diagnostyczne i lecznicze.

Nasz doświadczony zespół chirurgów ogólnych i specjalistów w dziedzinie ultrasonografii zapewnia profesjonalną i troskliwą opiekę na każdym etapie leczenia.

Kiedy należy udać się do chirurga?

Pacjenci najczęściej trafiają do chirurga po skonsultowaniu się z lekarzem rodzinnym. Na podstawie zebranego wywiadu oraz wyników przeprowadzonych badań, internista jest w stanie postawić wstępną diagnozę i skierować pacjenta do odpowiedniego specjalisty.

Chirurg stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które zmagają się z problemami takimi jak hemoroidy, wrastające paznokcie czy przebarwienia skóry i pragną podjąć działania mające na celu ich rozwiązanie.

W przypadku urazów ciała oraz nagłych schorzeń, wizyta u chirurga jest niezbędna, aby ocenić, czy konieczne jest przeprowadzenie operacji.

Wiemy, że takie spotkanie może być stresujące, dlatego warto się odpowiednio do niego przygotować.

Zalecamy, aby na konsultację zabrać ze sobą wszystkie dotychczasowe wyniki badań, zarówno obrazowe, jak i laboratoryjne (np. zdjęcia RTG, wyniki tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego). Posiadając te cenne informacje związane z daną chorobą, chirurg będzie w stanie szybciej i sprawniej postawić diagnozę.

Ponadto, wcześnie rozpoczęte leczenie może zapobiec konieczności przeprowadzenia poważniejszych operacji.

W naszej klinice chirurgii ogólnej, nasi doświadczeni specjaliści dbają o komfort i bezpieczeństwo pacjentów.

Dzięki szerokiemu zakresowi wiedzy i umiejętności, staramy się zapewnić najlepszą opiekę medyczną.

Zachęcamy wszystkich, którzy potrzebują porady i pomocy chirurga, do skorzystania z naszych usług.

Nasz zespół lekarzy jest gotowy, by pomóc i odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Chirurg - co po wizycie?

Po wizycie u chirurga należy stosować się do jego zaleceń.

Zdarza się, iż konieczne jest wykonanie określonych badań, konsultacja z innym specjalistą, stosowanie określonych leków bądź zgłoszenie się na zabieg/ operację do szpitala. Czasem wskazana jest również wizyta kontrolna.

Zapraszamy do zapisania się już teraz. Kliknij